У Міністерстві освіти відбулася нарада щодо виготовлення атестатів та свідоцтв для випускників 9 та 11 класів. У ході обговорення прийняли рішення повернутися до перевіреної процедурі видачі документів. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич на своїй сторінці в Facebook.

«За численними зверненнями вчителів і керівників шкіл зібрала зустріч з виготовлення атестатів та свідоцтв про освіту для випускників 9 та 11 класів. Є реальна загроза не видати вчасно документи випускникам. Місяць тому МОН раптово змінило електронну базу, в яку повинні вноситися дані про випускників для друку документів. Що з’ясувалося на нараді: нова база даних не пройшла тестування, не сертифікована, не має підтвердження, що в ній будуть захищені персональні дані випускників, немає гарантії, що база витримає навантаження, коли до неї звертатимуться тисячі шкіл. І найстрашніше – при роботі з цією базою атестати випускникам можуть видати не раніше липня», – написала Гриневич.

За її словами, міністерство не може цього допустити. Тому МОН змушене повернутися до перевіреної процедури і зробити все можливе, щоб всі діти вчасно отримали свої документи.

«Ми обіцяємо, що атестати і свідоцтва видамо вчасно, щоб діти не мали проблем з подачею документів на вступну кампанію. Вартість документів значно здешевлена», – додала міністр.

Гриневич також анонсувала зміни в роботі з базами даних освіти відразу після закінчення навчального року. Мовляв, проведемо прозорі конкурсні процедури і в спокійному – не авральному! – режимі введемо необхідні зміни.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!