У перший день світлого дня Вескресіння Христового у районному будинку культури о 18.00 відбудеться концерт за участі нашої талановитої землячки Оксани Козунь, гурту «Пів ноти» та львівського ансамблю бандуристів «Срібні струни».

Організатори цього святкового дійства переконують що буде дуже цікаво послухати відомих виконавців та насолодитися чудовою музикою та гарним виконанням музичних творів на духовну тематику.

Нагадаємо, Оксана Козунь народилася у селі Бегета Володимир-Волинського району. Після закінчення школи вона вступила  на музичний відділ Луцького педагогічного коледжу, згодом – отримала ступінь магістра по класу вокалу (після закінчення Дрогобицького педагогічного університету), пізніше здобувала освіту в аспірантурі Київського національного університету культури і мистецтв.

Наполегливості й цілеспрямованості Оксани можна позаздрити. Дівчина здобула чимало перемог на різноманітних обласних та всеукраїнських конкурсах. З досягнень співачки варто назвати участь у відбірковому конкурсі «Нової хвилі 2007», вдалий виступ дівчини на відбірковому турі  на «Євробачення – 2009».

Слова і музику для своїх пісень Оксана Козунь пише сама.

Нещодавно Оксана Козунь презентувала свій новий альбом «Я хочу под твои крилья». До речі, на концерті для володимирських слухачів звучатимуть пісні з її нового альбому.

Запрошуємо на концерт, вхід вільний!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!