19 квітня у Центрі позашкільної освіти відбулося чергове заняття Школи лідерів. Узяти участь у ньому змогли учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста.  На зустрі лідерів також були запрошені голова молодіжної ради Максим Клим´юк і представник відділу сім´ї молоді та спорту міськвиконкому Наталія Ярошук.

– Допитливі обличчя школярів міста, розумні очі. Бажані гості – Наталія Ярошук та Максим Клим´юк, – ділиться враженнями від засідання методист Центру позашкільної освіти Світлана Лиско. – Фрагменти тренінгу, вправи. Хороший настрій і класні призи від голови молодіжної ради Максима Клим´юка. Це все – засідання Школи лідера. Навчаємося, ростемо, відпочиваємо.

На черговому занятті Школи лідерів старшокласникам вкотре наголошували, що лідерами  не народжуються, лідерами стають, що лідерська обдарованість  – це   і володіння  якоюсь цінністю, важливою для суспільства, і видатна здатність  встановлювати  конструктивні взаємовідносини з іншими, як з однолітками,  так  і з людьми старшого віку, що лідерство характеризується, перш за все,  зверненням на людину і має безпосереднє відношення до  механізмів людських стосунків, що воно  полягає в умінні  бачити і  використовувати  особливості індивідуальності іншої людини, її особистісні  і інтелектуальні ресурси.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!