У редакцію «ВолодимирМедіа» звернулася мешканка міста Інна Кожемяко. На сторінках нашого Інтернет-видання пані Інна, від імені всіх мешканців свого під´їзду (Сагайдачного 3, під´їзд 5), хотіла подякувати двом майстриням, які за лічені дні вправно виконали косметичний ремонт у їхньому під´їзді.

Працівниці ЖЕКу Неоніла Козелець та Наталія Кондисюк робили косметичний ремонт у під’їзді приблизно три тижні. Кажуть, що могли справитися ще раніше, але була затримка за фарбою, будматеріалами.

– Ці жіночки дуже старанно поставилися до виконання своєї роботи, можете самі переконатися, що все зроблено неабияк, а добросовісно, якісно, – пояснює нам пані Інна. – Сьогодні це рідкість коли люди з усією відповідальністю ставляться до виконання своїх обов’язків, певної роботи. Саме тому, мешканці нашого п’ятого під’їзду будинку №3, що по вулиці Сагайдачній, дякують працівницям ЖЕКу за хорошу роботу. Також вони дякують першому заступнику міського голови Ярославу Матвійчуку та начальнику ЖЕКа Андрію Пасосю.

До Великодніх свят у їхньому під’їзді вже буде чисто, гарно та пофарбовано. Проте, на горизонті з’являється ще одна проблема, як для мешканців цього будинку так і для жителів інших багатоповерхівок міста. Як відомо до 1 липня володимирчани, як і всі українці, мають вирішити, хто утримуватиме їхні будинки. Створити їм об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) чи обрати керуючого будинком – на вирішення цього питання вони мають приблизно два місяці. Якщо ж до цього терміну мешканцям визначитися не вдасться, рішення за них приймуть у міській раді.

Справа у тому, що з 1 липня цього року набирає чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартірному будинку». За цим новим законом мешканці багатоповерхівок самі зможуть обирати тих, хто буде піклуватися їхнім будинком. Кербудів зможуть обирати як у будинках де вже створені ОСББ, так і в багатоповерхівках, де над цим питанням тільки думають. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!