21 квітня працівники Володимир-Волинського міськрайвідділу УДСНС України у Волинській області провели бесіду з працівниками станції переливання крові з питань безпеки життєдіяльності.

Фахівці у доступній формі розповіли працівникам про основні правила пожежної безпеки, а також про те, яких важливих профілактичних заходів необхідно дотримуватись, аби запобігти біді. Рятувальники наголосили на найхарактерніших небезпеках, котрі підстерігають на всіх легковажних у побуті, під час роботи та відпочинку, пожежі – при необережному поводженні з вогнем, електричними і газовими приладами.

Також працівники Володимир-Волинського міськрайвідділу УДСНС нагадали працівникам правила користування вогнегасником під час небезпечної ситуації.

Співробітники Служби порятунку нагадали про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Особливо акцентували увагу на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

 

У ході зустрічі рятувальники розповсюдили плакати та листівки, на яких зображені основні правила пожежної та техногенної безпеки та дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!