Нещодавно у Луцьку відбувся традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо за призи заслуженого майстра спорту, бронзового призера Олімпіади-2000 у Сіднеї Руслана Машуренка. 

Свого часу одесит Руслан Машуренко виступав за збірну команду Волинської області. Нині ж цей іменитий спортсмен є хорошим прикладом для усієї молоді, яка повязала своє життя зі спортом. Цьогорічний турнір запам´ятався учасникам та вболівальникам ще й тому, що на ньому був присутній сам Руслан Машуренко.

У змаганнях узяла участь велика кількість учасників, які з´їхалися з усіх областей України. Переможці турніру мали змогу претендувати на звання «майстра спорту України» та «кандидат у майстри спорту».  Звання «кандидат у майстри спорту» отримали й спортсменки, які представляли наше місто на цьому всеукраїнському турнірі.

Це вихованки Володимир-Волинської спеціалізованої школи- інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Юлія Бондарчук та Юлія Шліхта. Обидві спорсменки вибороли на цьому турнірі почесне третє місце у своїй ваговій категорії.

У студію «ВолодимирМедіа» дві Юлії завітали разомі із своїм тренером-викладачем Волинської обласної дитячої юнацької спортивної школи з усіх видів боротьби Романом Горошкевичем.

Нагадаємо, Роман Горошкевич – багаторазовий призер чемпіонатів України з дзюдо та самбо, чемпіон України з боротьби сумо, майстер спорту України, член збірної команди Волинської області уже більше 10 років. Серед його учнів є такі ж наполегливі та завзяті спортсмени, призери численних обласних та міжнародних турнірів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!