Житель Ковеля після розлучення постійно конфліктував зі своєю дружиною навіть через незначні дрібниці. Жінка довго терпіла знущання і, зрештою, поскаржилася правоохоронцям на поведінку свого екс-благовірного – про це повідомляється на сайті ВолиньPost .

Так, одного дня чоловік без причини вдарив жінку сковорідкою по голові, коли вона готувала вечерю, та вилив на неї каструлю борщу.

Через тиждень дебошир побив колишню дружину вилами, внаслідок чого жінка отримала закриту черепно-мозкову травму та численні забої.

Пізніше чоловік влаштував ще один скандал – хуліган почав складати дрова на кухонній плиті та намагався їх підпалити. Однак це побачила господиня та поскаржилася своєму брату. Та хулігану, вочевидь, цього було замало, тому він замість дрів підпалив хлів колишньої дружини.

Коли ж брат жінки прийшов втихомирювати дебошира, той сам отримав на горіхи. Розлючений чоловік побив та поколов вилами колишнього швагра до такого стану, що він потребував негайної госпіталізації.
Зрештою, жінка викликала дільничного і розповіла йому про всі знущання.

Проти хулігана відкрили кримінальне провадження, а справу скерували на розгляд до Ковельського міськрайонного суду.

В судовому засіданні обвинувачений пояснив, що всі конфлікти в нього з дружиною виникають через те, що вона постійно збирає урожай в нього на городі та сама провокує конфлікти.

Втім, односельчани скандалістів ледь не в один голос розповідали в суді про те, що обвинувачений часто піднімав руку на свою дружину та її рідних.

Відтак, Ковельський міськрайонний суд визнав чоловіка винним та засудив його до двох років обмеження волі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!