Сьогодні, 22 квітня, і свій День Народження святкує Гашинська Неля Михайлівна – начальник залізничної станціїОтож від щирого серця вітаємо іменинницю зі святом та бажаємо здійснення найзаповітніших задумів, щастя великого і неосяжного, тепла і звичайно здоров’я. Нехай мир і благополуччя завжди будуть у рідній хаті, а зорі радості сиплються яскравим зорепадом на життєвій дорозі, і завжди поруч будуть друзі та рідні!!!

Міжнародний день Землі

Матінка-Земля. Це вираження ми не рідко чуємо в нашому повсякденному житті і використовуємо його в нашому спілкуванні. Що воно означає і що ми в нього вкладаємо, – буквально зображено в самому формулюванні і формі подібної фрази. Земля – наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Вона віддає нам себе цілком. Беззаперечно дарує свою любов. Не зважаючи навіть деколи на абсолютно блюзнірське ставлення з нашого боку. Як любляча мати живить, одягає і виховує своїх нетямущих дітей. Чим ми їй віддячуємо?
Вже здавна в різних країнах світу це питання набуло нагальну актуальність. Людство нарешті, звернувши увагу на свою позицію і роль в екосистемах нашої Землі, задумалося. Невже ми почали переростати чисто споживчий період свого власного розвитку? Надія є. З’явилися і прагнення.

This slideshow requires JavaScript.

Так, офіційно, починаючи з 2010-го року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День – Всесвітній день Матері-Землі, який відзначається 22-го квітня. У резолюції Генеральної Асамблеї ООН № A/RES/63/278, яка була затверджена з цього приводу в 2009-му році відзначалося, що термін «Матінка-Земля» досить поширений в різних культурах і загальноприйнятий у більшості країн світу, він відображає чіткий взаємозв’язок між нами і нашою планетою. Дата святкування цього всесвітнього дня так само вибрана не випадково: спочатку, за даними проекту DilovaMova.com, в цей день, в одній з найпотужніших, масштабних і розвинених країн світу, в США, відзначався День дерев. США були однією з перших країн, що заснували екологічні свята на державному рівні, до того ж дерево часто символізує життя. Здоров’я і екологія нашої планети безпосередньо залежить від наявності на ній цих прекрасних творінь Божих. Не дивно, що в національних календарях багатьох країн світу присутні подібні свята. Приміром, добрі традиції лісопосадок були притаманні нам на просторах нашої рідної землі ще з дореволюційних часів. У новій незалежній Україні, починаючи з 1998-го року в третю суботу квітня відзначається національне свято «День довкілля», яке з’явилося саме завдяки систематичному проведенню в цей день акції «Дерево – Життя». Польща відзначає «День лісопосадок» 10-го жовтня. В африканських країнах, наприклад в Алжирі відзначають щорічно «День посадки дерев» 27-го жовтня. Бельгія, Лесото, Португалія та Італія відзначають подібне свято 21-го березня, Німеччина – 25-го квітня, Ізраїль за єврейським календарем в 15-й день місяця Шват, Єгипет – 15-го січня, Іран свято озеленення територій проводить 5-го березня , КНР і Китайська Республіка – 12-го березня, Шрі-Ланка – 15-го жовтня, Японія свій «День зелені» відзначає 4-го травня, Південна Корея – 5-го квітня, Філіппіни – 25-го червня, Намібія – 8 -го жовтня, Коста-Ріка – 15-го червня, Камбоджа – 1-го червня, Венесуела – в останню неділю травня, Бразилія – 21-го вересня, Уганда – 24-го березня, Центральноафриканська Республіка – 22-го липня, Нігер – 3-го серпня, Танзанія – 1-го січня, Малаві у другій понеділок грудня, Кенія – 21-го квітня, Мексика – у другій четвер липня, Македонія цей День проводить 12-го березня.
У День Матері-Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем. Що людина посіє – те й пожне. Не будемо про це забувати!

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (22.04.2016)

Овен  

овен

У першій половині дня стережися

незнайомців, які поводяться нав’язливо. Ти можеш

стати жертвою обману і маніпуляцій з боку шахраїв.

Телець

телець

Цей день варто присвятити побудові планів

та розробці стратегії досягнень. Враховуючи минулий

досвід невдач, постарайся удосконалити свою методику роботи.

Близнюки

близнюки

Вранці твій настрій може зіпсувати конфлікт із

коханою людиною. Стеж за своїми словами, ти можеш

сильно образити свого обранця невиправданою жорсткістю.

Рак

рак

У першій половині дня стеж уважно за планами

і діями конкурентів. Тобі вдасться викрити змову в

середовищі колег, що істотно підвищить твій авторитет.

Лев

лев

У першій половині дня керівник може провести перевірку,

будь до цього готова. Тобі варто навести порядок на

робочому місці і підготувати відповідні документи.

Діва

діва

Цей день ефективний для вирішення

фінансових питань. Сміливо можеш

брати кредит на розвиток бізнесу.

Терези

терези

Сьогодні тобі варто зайнятися побудовою

нових ділових зв’язків. Переговори з іноземним

партнерами принесуть стабільне довгострокове співробітництво.

Скорпіон

скорпіон

Сьогодні тобі варто проявити максимальну

активність і наполегливість під час переговорів. Уміння

прогнозувати розвиток ситуації допоможе зробити правильний вибір.

Стрілець

стрілець

У першій половині дня твій настрій може

зіпсувати критика з боку колег. Не варто втручатися

в розбіжності і чужі інтриги, це призведе до втрат.

Козеріг

козеріг

У першій половині дня намагайся використовувати

вдалий момент для розмови з керівництвом. Тобі варто

приділити увагу обговоренню нових ідей серед колег.

Водолій

водолій

У першій половині дня можуть виникнути складнощі

в роботі техніки. Заздалегідь подбай про те, щоб інформація

збереглася, інакше виникнуть додаткові складнощі.

Риби

риби

Цей день варто присвятити вирішенню

глобальних і важливих питань. Підписуючи документи,

будь уважніше і порадься з досвідченим експертом.

Існує три грандіозних закони щастя в житті :
1) треба щось робити,
2) треба когось любити
3) треба на щось сподіватися.

Джозеф Еддісон

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!