Сьогодні, 23 квітня, і свій День Народження святкує Дмитро Терьохін. Отож від щирого серця вітаємо іменинницю зі святом та бажаємо здійснення найзаповітніших задумів, щастя великого і неосяжного, тепла і звичайно здоров’я. Нехай мир і благополуччя завжди будуть у рідній хаті, а зорі радості сиплються яскравим зорепадом на життєвій дорозі, і завжди поруч будуть друзі та рідні!!!

Всесвітній день книг і авторського права

Це один із знакових днів у нашому міжнародному календарі. Талант письменника – яскрава демонстрація духовного начала всього людства. Уміння висловити свої почуття і переживання, думки і образи, події і відносини, і багато чого, що так чи інакше зв’язується з людським світоглядом – справжній дар. Сказати і бути почутим, знайти розуміння і відгук у серцях вдячного читача – це мета будь-якого автора. Далеко не всім вдавалося досягти її. А деякі навіть випереджали свій час, будучи натхненниками і законодавцями нових підходів, і нових поглядів.
Слова і фрази, найрізноманітніші вирази, хід і перебіг думки, цілий потік процесу мислення і почуттів, який лягає в основу того чи іншого твору, стаючи згодом нашим спільним людським надбанням, захоплює і багатьох просто не може залишити байдужими, надаючи унікальний колорит нашому з вами життю і духовної спадщини. Дата святкування Всесвітнього дня книг та авторського права, який увійшов у міжнародний календар за рішенням ЮНЕСКО в 1995-му році – 23-е квітня. Вона вельми символічна для всієї нашої світової літератури. У цей день, до прикладу, покинули світ або прийшли в нього такі знамениті і відомі автори як Шекспір і Сервантес, Моріс Дрюон і Інка Гарсіласо де ла Вега, Мануель Мехіа Вальєхо і Володимир Набоков, X. Лакснесс і Дж. Пла.
На щорічній Генеральній конференції ЮНЕСКО 1995-го року, що проходила тоді в столиці Франції Парижі, було прийнято рішення заснувати не тільки це всесвітне свято. За даними проекту DilovaMova.com, була заснована і Премія Всесвітньої організації ЮНЕСКО за пропаганду кращих ідеалів толерантності і терпимості в дитячій і юнацькій літературі.
Книга – це незамінний носій інформації. Завдяки книгам ми не тільки отримуємо простий і зрозумілий доступ до ідей і знань, моральних і духовних цінностей, ми торкаємося до справжніх творчих досягнень та розумінню краси нашого людства. У світі багатого культурного різноманіття, саме книга є певним вікном у просторі і часі, що відкриває перед нами різні цивілізації і соціальні культури, історичні повороти і неминучий прогрес.
У Всесвітній день книг і авторського права ми приєднуємося до привітань на адресу всіх наших авторів. Бажаємо їм глибокого натхнення і легкого пера! Ваша роль у розвитку сучасної культури безцінна. Нехай ваш талант і надалі продовжує служити збереженню і примноженню духовного багатства кожної держави і світу в цілому! Зі святом Вас!

Всеукраїнський день психолога

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня.
Психологія – це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Наукова психологія постійно розвивається і є система теоретичних, експериментальних і методичних властивостей пізнання. Дослідження психічних явищ є фундаментальною основою сучасної психології.
Іноді говорать, що психологія – це наука про душу, але в матеріалістичному розумінні з неї виключено дослідження самої душі, так як це поняття ніяк не вкладається в чіткі прагматичні рамки матеріалістичного світогляду. Однак психологія, як наука і не прагне зайняти духовну нішу людської культури. Її доля – це пошук закономірностей і особливостей виникнення, формування і розвитку психічних процесів і психологічних станів людини, властивостей його психіки та поведінкових характерів. Прагнення людини підмінити властиву йому духовність психологічними доктринами, як правило може привести його у глухий кут, проте якщо не змішувати ці два поняття, то наука психологія може виявитися вельми корисна. На практиці в багатьох областях людської життєдіяльності вже давно застосовуються численні напрацювання і спостереження, які стали доступні завдяки науці психології. Психологія вносить значний внесок у розвиток і життя сучасного суспільства.
У професійне свято «День психолога» ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших шанованих і завжди корисних психологів і бажаємо їм та їхнім пацієнтам міцного здоров’я і простого людського щастя – частіше бути в колі люблячої родини і радіти життю, тому що воно, як відомо, прекрасне!
Нагадаємо, що 10 жовтня відзначався «Всесвітній день психічного здоров’я».

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (23.04.2016)

Овен  

овен

У першій половині дня тобі доведеться виконати

багато рутинної роботи, яка тебе втомить. Не варто покладатися

на допомогу оточуючих, використовуй свій професійний досвід.

Телець

телець

У першій половині дня тобі варто навести

порядок в робочій документації. Намагайся підлаштуватися

під плани керівника, щоб поліпшити свої перспективи.

Близнюки

близнюки

Вранці тобі варто утриматися від поїздок за кермом,

краще скористайся громадським транспортом.

Колеги можуть відмовити в підтримці і не стримати обіцянки.

Рак

рак

Сьогодні ефективний день для освоєння

нових знань і професійних навичок. Ти зможеш

поліпшити свою продуктивність, якщо зміниш звичну методику роботи.

Лев

лев

У першій половині дня намагайся не втручатися

в суперечки і стримуй свої емоції. Тобі потрібно виступити

в ролі спостерігача, щоб отримати вигоду з ситуації, що склалася.

Діва

діва

У першій половині дня ти будеш в центрі

уваги протилежної статі. Використовуй ситуацію,

щоб отримати допомогу союзників.

Терези

терези

Сьогодні тобі доведеться боротися з перешкодами,

які створюють конкуренти. Не варто панікувати,

дій мудро і розсудливо, тоді отримаєш перемогу.

Скорпіон

скорпіон

Сьогодні тебе супроводжуватиме удача в

нових починаннях, які пов’язані з громадською діяльністю.

Використовуй свої старі ділові контакти, щоб поліпшити результати

Стрілець

стрілець

Цей день варто присвятити вирішенню

фінансових питань та проведенню переговорів.

Нові партнери можуть виставити додаткові умови до співпраці.

Козеріг

козеріг

У першій половині дня на тебе чекає удача в

реалізації власних проектів та розробок. Використовуй

свої ділові зв’язки, щоб досягти потрібного результату.

Водолій

водолій

У першій половині дня ти зіткнешся з

ворожою поведінкою твоїх колег. Твій успіх дратує

конкурентів, і вони зроблять усе, щоб зайняти твоє місце.

Риби

риби

Вранці можуть виникнути складнощі у спілкуванні

з керівником, що призведе до конфлікту. Тобі варто

відмовитися від участі в суперечках, щоб зберегти свою репутацію.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!