У центрі Києва відкрилося Великоднє містечко, що простягнулося від Софійської площі до парку «Володимирська гірка», включаючи Михайлівську площу та Володимирський проїзд. Про це повідомляє Громадське ТВ з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

На Софійській площі можна побачити «Авторську писанку» – арт-перфоманс із 374 півтораметрових писанок, розписаних вручну майстрами-художниками з усієї України.

Також там можна побачити ще 27 тисяч маленьких писанок зібраних з різних куточків України.

Після завершення роботи великоднього містечка в Києві всі 374 півтораметрові писанки вирушать у подорож за межі України – до Польщі , Грузії та Німеччини. Найкращу писанку, обрану журі, організатори мають намір подарувати Папі Римському.

Нагадаємо, що до цього святкового дійства причетні й наші з вами земляки, володимирчани, а конкретніше викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського Валентина Залуніна, Леся Мартинюк та Оксана Білик. Адже їхні писанки теж красуються на Софіївській площі.

Автором писанки під назвою «Дерево життя» є Оксана Білик, писанки «Боже Великий, єдиний, нам Україну храни» – Валентина Залуніна, писанки «Творіння Божої краси» – Леся Мартинюк.

На Софіївській площі також красується ще одна писанка нашого земляка Станіслава Волощенка, професійного писанкаря, який нині мешкає у Львові.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!