Днями,  для дітей, які відвідують стаціонарні групи та класи у військово-патріотичному центрі «3-й полк», були організовані практичні заняття на базі 14ї ОМБр, що дислоокується у місті Володимирі-Волинському.

Як розповів нам керівник цього військово-патріотичного центру Руслан Бормовий, діти впродовж цих двох днів на практиці вивчали зброю – розбирали, складали, вчилися розуміти принцип дії та роботу її механізмів, тримали в руках, прицілювалися, займали зі зброєю позиції для ведення вогню та ін.

Нагадаємо, що військово-патріотичний центр «3-й полк», який об’єднав патріотично налаштовану молодь, розпочав свою роботу ще у 2014 році.

Руслан Бормовий, засновник та керівник ВПЦ «3-й полк», вважає, що нині потрібно працювати з молоддю, вкладати у підростаюче покоління ті зерна істини, які згодом проростуть сильним та щирим патріотичним духом. Руслан Володимирович у свої 32 роки володіє чималими знаннями, якими охоче ділиться із школярами, молоддю та добровольцями, які вирушають на Схід захищати нашу країну.

– Робота із військовими це одне, а робота з дітьми – зовсім інше, пояснює керівник центру «3-й полк». – Ці діти – майбутні захисники України. І знання на військову тематику в наш час, для них повинні бути не на останньому місці. І дай Боже, щоб до того часу, коли частина із них піде у доросле життя, а згодом вступить до лав Української Армії, війна на Сході вже завершилася. Проте користуватися зброєю потрібно уміти на практиці, а не лише споглядати її на картинках чи у відеороликах. Деякі мої знайомі у армії (до 2014 року) тримали в руках лише АКС та СВД, бачили (не тримали в руках, а просто бачили) на складі ПКМ….

Керівник центру дуже вдячний командуванню 14-ї ОМБр за сприяння у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!