Нещодавно на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся черговий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта».

В олімпіаді взяли участь понад 100 студентів із 22 провідних вишів України ІІІ – ІV та І – ІІ та рівнів акредитації. Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Технологічна освіта» проводилась як особиста першість у вигляді системи масових очних змагань майбутніх учителів трудового навчання та технологій.

Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського на олімпіаді представляли студенти-четвертокурсники відділення технологічної освіти Топольська Світлана та Іщук Владислав. 

У підсумку Світлана Топольська нагороджена медаллю «Переможець», дипломом І ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Технологічна освіта» та дипломом лауреата премії імені Г. Є. Левченка за продемонстрований високий рівень теоретичних знань, здатність нестандартно мислити в певних педагогічних ситуаціях, вміння реалізовувати освітню, розвивальну та виховну функції процесу трудового навчання. Іщук Владислав отримав дипломом ІІІ ступеня за перемогу у цій олімпіаді, а команда коледжу – дипломом «За креативність до виконання творчих проектів» .

Студенти – переможці олімпіади  у черговий раз підтвердили високу якість підготовки фахівців у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім А.Ю. Кримського.

На перемогу команди працював увесь колектив педагогів спеціальності. Студенти і викладачі заздалегідь готувалися до участі в олімпіаді. Найбільше зусиль для наближення перемоги доклали викладачі О.Вітрук, В.Білітюк, Г.Олексюк, О.Клюд, М.Кондисюк, С.Фурман, В.Сівак. 

Паралельно із проведенням олімпіади в Уманському педагогічному університеті ім. Павла Тичини проходили дві науково-практичні конференції: ІІІ Міжнародна науково-практична конференція пам’яті член-кореспондента НАПН України В.К.Сидоренка, «Актуальні питання графічної підготовки: теорія, практика та шляхи розвитку», VІ Міжнародна науково-практична конференція пам’яті академіка Д.О.Тхоржевського, «Освітня галузь «Технологія»: реалії та перспективи», у яких поряд із науковцями провідних університетів України взяли участь викладачі педколеджу та заступник директора з навчальної роботи Юринець О.О., які супроводжували учасників олімпіади.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!