Сільський голова села Чорниж Маневицького району у жовтні минулого року брала участь в голосуванні за надання її чоловікові дозволу на розробку проекту щодо відведення йому у власність земельної ділянки площею близько 60 га із земель запасу сільської ради.

Інформує ВолиньPost .

Цим обраниця громади порушила обмеження, встановлені ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції”, адже не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів й не повідомила депутатів ради про його виникнення, винесла проект рішення на розгляд сесії та особисто проголосувала за нього, – повідомляє прес-служба прокуратури області.

Факт вчинення сільським головою адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, був виявлений Маневицькою місцевою прокуратурою. Відтак щодо обраниці громади було складено протокол про корупційне правопорушення, який скеровано на розгляд суду.

Маневицький районний суд визнав посадовицю винною у неповідомленні у встановлених законом випадках та порядку про наявність реального конфлікту інтересів та вчиненні дій і прийнятті рішень в умовах реального конфлікту інтересів (правопорушення, передбачені ч.1-2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) й призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!