Ми вже повідомляли, що днями неподалік міста, на трасі «Ковель-Жовква» трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля Фольцваген-гольф та військового Уралу. Потерпілі, водій та пасажир Фольцвагена, львів’яни 1989-го та 1993-го років народження, були госпіталізовані до Володимир-Волинського ТМО, у реанімаційне відділення.

Сталася ця дорожньо-транспортна пригода у неділю 24 квітня, ввечері. Коли потерпілих доставили у реанімаційне відділення, медики одразу кинулися рятувати молодих чоловіків. Проте, як з´ясувалося згодом,  виникла проблема із купівлею ліків, бо аптечний пункт був уже зачинений, а орендар навідріз відмовилась (жінка!) його відчиняти. Навіть не зважаючи на те, що потерпілі в ДТП були у вкрай важкому стані і кожна витрачена хвилина була для них на вагу золота.

Про цей прикрий випадок розповів міський голова Петро Саганюк на щотижневій оперативній нараді. Окрім того, мер дав вказівку представникам певних управлінь розібратися із орендарями у ТМО та не продовжувати договори з тими, що не виконують своїх прямих обов´язків.

Ми вже повідомляли раніше, що у приміщенні Володимир-Волинського ТМО та за його межами (гаражі) перебуває 22 орендаря, 9 з яких – власники аптечних кіосків. Напрошується запитання: чи потрібна така кількість орендарів у лікарні? Тим більше ось таких, які навіть за гроші не спішать допомогти.

Кажуть, що вже зараз наш медичний заклад починає потроху відчувати дефіцит вільної площі. Тому адміністрації лікарні і представникам міської влади варто було б переглянути і протестувати список усіх тамтешніх орендарів.  І відсіяти тих, хто призабув яку, власне, функцію вони повінні першочергово виконувати.  

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!