Кілька днів тому ми повідомляли, що всі котельні ПТМ «Теплокомуненерго» у місті опломбовані через мільйонні борги перед НАК «Нафтогаз України». Проте, днями було відновлено постачання гарячої води в оселі володимирчан.  

До Великодня гаряча вода подаватиметься щодня, а після свят кілька днів на тиждень. Ще рано говорити які це будуть дні чи години, це мають вирішити на ПТМ «Теплокомуненерго», попередньо вивчивши пропозиції городян.

Відновлять подачу гарячої води також в обласному центрі та в сусідньому Нововолинську.

Прес-служба Волинської ОДА повідомляє що відновлення подачі гарячої води в оселі волинян стало можливим після зустрічі губернатора області пана Гунчика із віце-прем’єр-міністром України – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком .

– У минулу суботу було прийнято позитивне рішення, – прокоментував ситуацію Володимир Гунчик. – Але це не знімає відповідальності з міських голів, особливо в контексті узгодження дій із управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації та підприємствами, що забезпечують енергопостачання.

Разом із тим, голова облдержадміністрації наголосив: суть проблеми – у непогашених боргах. І навіть якщо держава повністю виконає взяті на себе зобов’язання, питання боргів за енергоносії на комунпослуги не втратить актуальності. А відтак є над чим працювати.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!