5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Де волинські школярі зможуть пройти ЗНО, – інформує «Волинська правда».

Маршрути до пунктів проведення ЗНО вже розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти, – повідомляють у прес – службі Міністерства освіти і науки.

Графік проведення ЗНО у 2016 році такий:

Основна сесія: 5 травня – українська мова і література, 11 травня – математика, 13 травня – історія України, 3 червня – російська мова, 6 червня – іспанська мова, 7 червня – англійська мова, 8 червня – німецька мова, 9 червня – французька мова, 10 червня – біологія, 13 червня – фізика, 15 червня – географія, 17 червня – хімія.

На інформаційних сторінках учасників на сайтах регіональних ЦОЯО уже розміщені запрошення-перепустки з адресами пунктів ЗНО для тестування з української мови і літератури, математики та історії України.

Волиняни можуть дізнатися про пункти проведення ЗНО на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Школярів до пунктів тестування пускатимуть лише з сертифікатом ЗНО, паспортом або іншим документом, серія та номер якого зазначені у сертифікаті, а також із запрошенням-перепусткою для участі у ЗНО.

У разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа чи за пред’явлення копій цих документів абітурієнтові не дозволять складати ЗНО.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!