Сьогодні у Володимирі-Волинському презентували заасфальтовану вулицю Калнишевського. На місце такої приємної події приїхали перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук, депутати міської ради, представники підрядної організації, яка, власне, й виконували всі роботи на цій вулиці.

Начальник управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук укоротко розповів присутнім про хід виконання робіт на вулиці Калнишевського, наголосивши, що їх загальна кошторисна вартість – 1мільйон 396 тисяч гривень.

 Святослав Левшенюк, майстер будівельно-монтажних робіт Луцької ДПМК, розповів, що на асфальтування вулиці було витрачено близько десяти днів. У загальному, на роботах було задіяно 16 робітників, грейдер, навантажувач, екскаватор, два КАМази, асфальтоукладчик, два катка, вантажівки.

Віктор Фіщук додав, що вже найближчим часом асфальтне покриття з’явиться на вулицях: Львівській, Полуботка, Володимирській. А взагалі, зазначив Віктор Сергійович, на цей рік заплановано заасфальтувати дев’ять міських вулиць.   

Присутні депутати міської ради поцікавилися чи будуть встановлені на вулиці дорожні знаки про обмеження швидкості, а також, так звані, лежачі поліцейські. Депутати також цікавилися, чи не будуть виникати на цій вулиці проблеми із підтопленням будинків?

Віктор Фіщук пояснив, що знаки, що вказують на обмеження швидкості будуть з часом встановлені, а стосовно лежачих поліцейських, питання вивчається, адже в цьому випадку слід почути думку самих мешканців вулиці: де мають облаштувати ці обмежувачі швидкості, як поставляться до цього мешканці прилеглих будинків, тощо.

 

Найбільше того дня тішилася малеча, що мешкає на цій вулиці. Ще б пак, їм тепер є де на велосипедах і роликах ганяти! А до водіїв, які проїжджатимуть цією свіжозаасфальтованою вулицею, одне єдине прохання: не сприймайте цю вуличку як злітну полосу, їздіть безпечно!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!