Питання оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році обговорили учасники нещодавньої оперативної наради, що відбувалася під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

За словами заступника голови облдержадміністрації, наразі проходять навчальні семінари для працівників профільних структур облдержадміністрації, райдержадміністрацій та центральних органів влади.

Уже проведені відповідні семінари із директорами позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, а також семінари-навчання були організовані для спеціалістів державних адміністрацій, міських виконавчих комітетів, до компетенції яких віднесено питання відпочинку волинських школярів.

Активні підготовчі роботи проводяться і в самих таборах відпочинку. На сьогоднішній день там тривають поточні ремонтні роботи. У таборах, де є природні водойми, впорядковуватиметься територія біля них, також спеціалісти проведуть обстеження акваторії пляжів.

Із 16 по 20 травня цього року також проведуть огляд позаміських закладів оздоровлення та відпочинку щодо їх готовності до роботи у літньому сезоні. До складу комісії ввійдуть представники санепідемстанції, пожежної охорони, територіального управління Держпраці. Щодо кількості таких таборів, передбачається, що у 2016 році працюватиме 10 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування, якими планується охопити оздоровленням та відпочинком понад п’ять тисяч дітей.

Окрім позаміських закладів оздоровлення та відпочинку передбачається відкрити 190 таборів відпочинку – це табори з денним перебуванням. Активним дозвіллям в таких закладах буде охоплено майже шістнадцять тисяч дітей. Також працюватиме в області 121 мовний табір, діти залучатимуться до туристичних походів, екскурсій. Передбачається, що заходами буде охоплено понад 30 тисяч дітей.

 Що ж до фінансової складової літнього відпочинку волинських дітей, то загалом планується використати понад 27 мільйонів гривень. Із них із міських та районних бюджетів – 8 мільйонів гривень, майже 2 мільйони гривень – кошти освітньої субвенції з Державного бюджету та з обласного – понад 17 мільйонів гривень.

 За ці кошти у 2016 році послуги з оздоровлення та відпочинку отримають майже двадцять сім тисяч осіб, що складає 20,3 % від загальної кількості дітей шкільного віку в області. В першу чергу такі послуги отримають діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких загинули у районні проведення АТО тощо.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!