«Приємний» сюрприз зробило Володимир-Волинське міське управління праці та соціального захисту населення для малозахищених верств населення. Напередодні Великодня люди, які найбільше потребують фінансової підтримки і яка належить їм по закону, не дочекалися її. У першу чергу це – жінки, які самотужки виховують малолітніх дітей, а також родини, середньомісячний сукупний дохід  котрих є нижчий від прожиткового мінімуму.  Що завадило управлінцям виплатити допомоги? Та чи надійде вона у квітні?

За роз’ясненням ми звернулись до заступника начальника управління Володимира Коломия, який розповів, що гроші знаходяться у казначействі, яке обіцяє до свят зробити перерахунок, і люди отримають належні їм кошти.

Однак, як нам вдалося дізнатися з неофіційних джерел, ймовірною причиною затримки могло бути несвоєчасне подання відомостей відповідальних осіб управління праці та соціального захисту населення.

У результаті, багато сімей, а в найпершу чергу це жінки з дітьми, для яких ці гроші є основною підтримкою, ризикують зустріти Великдень за порожнім столом. Адже, навіть якщо і станеться диво, та кошти все ж таки надійдуть, напрошується запитання: коли господині встигнуть приготуватися до свята? Та й хто відповідатиме за цю халатність? До цього часу НІКОЛИ подібного не траплялося.

Крім того, за інсайдерською інформацією, управлінці в місті отримали своєчасно не тільки аванс, а й заробітну плату. Залишається побажати їм гарної паски та смачної ковбаски.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!