З допису лучанина, колишнього військовослужбовця 51-ї ОМБр Олега Кобилінського на своїй сторінці у «Фейсбук» стає зрозумілим, що в Луцьку реально нехтують проблемами бійців АТО. Ось що він написав на своїй сторінці:

 «Сьогодні мали бажання виступити під час пленарного засідання Луцької міської Ради від об’єднаної організації спілок воїнів АТО Волині по проблемним питанням бійців АТО у місті Луцьку. Вирішили зробити все цивілізовано, пішли зареєструватися до секретаря. Одразу проблема, на порядку денному жодного питання по учасникам АТО. І це під час війни в Україні! Це в місті, де нема жодного клаптика землі для воїнів АТО, в місті де немає жодного санаторію для реабілітації воїнів АТО, в місті де «безкоштовна» медицина, в місті де не виконується програма щодо забезпечення професією демобілізованих бійців, у місті де відсутня програма допомоги воїнам АТО.
Але перейду до суті. Секретар попросила перелік питань, з якими ми мали виступати, переглянувши ми отримали відповідь: щодо пільг, це вам в Кабінет Міністрів або в облраду. Ми в шоці, на запитання, а що робить Луцька міська для воїнів АТО, почули відповідь: «багато всього». Так, ми помітили, що навіть жодного питання по учасників АТО не винесено на порядок денний. Якось з горем пополам домовилися що дадуть змогу виступити під час розгляду питання «Різне». Але це буде на наступний день, під вечір. Погодилися. Вийшли без настрою: ми ж ніби по людськи, а влада так по хамськи…
Думаємо, ну нічого, завтра ми їм покажемо, де раки зимують… Але о 21.00 лунає телефонний дзвінок: «Доброго вечора, пане, Ви сьогодні записувалися на виступ, ми готові Вас послухати, зможете приїхати через 10 хвилин?»
Звісно ні, яка година, таксі буде тільки через 10 хвилин, дитина мала, хлопців не буде, та і хто зараз о 21.15 нормально сприйме проблеми воїнів АТО, хіба що закрити їх і до ранку тримати, щоб дійсно почули.
Відповідаю, що зараз не зможу, та й домовлялися ж на завтра, на вечір.
«Ну тоді вибачте, ми Вас повідомили, Ви самі відмовилися…»
Занавіс… Люди, це нормально?»

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!