Військова прокуратура Луцького гарнізону відкрила кримінальне провадження щодо командування колишньої 51-ї окремої механізованої бригади. Про це повідомив 28 квітня військовий прокурор Луцького гарнізону Західного регіону України Євген Давидов, – інформують «Економические известия».

Кримінальне провадження щодо командування колишньої 51-ї ОМБР розпочато 25 квітня за ч.1 статті 425 КК України: недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо це заподіяло істотну шкоду. Карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або службовим обмеженням на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Військовий прокурор зазначив, що були випадки, коли в списки, представлені командуванням, серед тих, хто нібито самовільно залишив військову частину, потрапляли і демобілізовані.

«У грудні військова прокуратура встановила факти, коли були помилково занесені в списки тих, хто самовільно залишив частину, ті, хто був переведений в іншу військову частину і там проходив службу. Про це у них є позначка у військовому квитку. Також в цих списках були особи, які лікувалися в госпіталях або цивільних лікарнях, і ці факти підтверджувалися. На запит військової прокуратури до командування військової частини колишньої 51 ОМБР прийшла відповідь про те, що деякі особи були помилково внесені», – додав Давидов.

Як зазначається, військова прокуратура упродовж 2014-2016 років порушила 700 справ щодо бійців колишньої 51 ОМБ, щодо 220 є вже вироки або рішення суду, справи щодо майже 150 бійців закрила військова прокуратура.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!