На Волині до бази даних та функціоналу Державного земельного кадастру мають намір підключитись дві територіальні громади. Серед них і Устилузька громада, – повідомляє ділове інтернет-видання Волині «Конкурент».

У відповідності зі змінами, прийнятими до Закону України «Про Державний земельний кадастр», органи місцевого самоврядування отримали можливість надавати громадянам адміністративні послуги з кадастру. Раніше це могли робити тільки державні кадастрових реєстраторів землевпорядної служби, – повідомляє Урядовий портал.

Устилузька міська та Маяківська сільська ради виявили бажання отримати можливість надання витягів з Державного земельного кадастру (ДЗК). Фахівці органів місцевого самоврядування вже проходять стажування у головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області. Після завершення навчання спеціалістів місцеві ради будуть підключені до системи ДЗК України.

«Передача повноважень Держгеокадастру місцевим органам влади є одним з кроків із децентралізації державних функцій. Ми очікуємо, що місцеві громади Волині активно підключатимуться до ДЗК. Адміністративні послуги у земельній сфері можна буде отримувати простіше», – наголошує начальник головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!