З легальних доходів волинян з початку 2016 року до державного бюджету сплачено 47,2 мільйона гривень військового збору. Квітневий внесок волинян в обороноздатність країни – 11.2 мільйона гривень, – повідомляють у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Фактичні надходження військового збору в області нинішнього року перевищують минулорічні показники майже на 30 відсотків. Завдяки заходам з детінізації економіки, зокрема в частині легалізації доходів працюючого населення та активності волинських декларантів, котрі зі своїх доходів сплачують ПДФО та військовий збір, до бюджету стабільно надходять кошти для потреб національного війська», – зазначає начальник головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що фахівці підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб територіальних органів ДФС забезпечують максимально якісне адміністрування військового збору.

«Разом з тим ми розраховуємо на сумління представників бізнесу, котрі виступають податковими агентами для перерахування військового збору з доходів найманих працівників. Тому кожен громадянин,  котрий сплачує військовий збір, робить вагомий індивідуальний внесок для обороноздатності нашої країни», – підкреслила Світлана Савчук.

Нагадаємо, що  сплата військового збору обов’язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Цей момент повинні врахувати не лише працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов’язує нарахувати і сплачувати ці платежі, а й декларанти, котрі до 1 травня традиційно звітуються про отримані минулорічні доходи.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!