Любі жінки, увага! Запам’ятайте собі кілька речей, які ніколи і ні в якому разі не потрібно робити для чоловіків!

1. Допомагати фінансово

Навіть якщо чоловік скаржиться на фінансові труднощі, не треба намагатися допомогти йому грошима, не потрібно шукати другу роботу, що б вийти з цієї ситуації. Це буде дуже великою помилкою, через яку несвідомо постраждало вже дуже багато жінок – хотіли як краще, вийшло як завжди.

Для будь-якого чоловіка його жінка – негідне джерело фінансів та інших матеріальних благ. Природа чоловіка – бути самцем, захисником і добувачем. Це природно. Обмінюючись ролями, багато пар руйнують нормальне становище речей. Чоловік або стає пристосованцем і споживачем, або, відчуваючи колосальний стрес, починає звинувачувати себе за слабкість, неспроможність, зриватися на коханій, і лише поглиблювати своє почуття провини. Нічим хорошим це не закінчиться.
Ніколи не давайте чоловікові гроші – ні просто так, ні в борг. Дайте йому можливість реалізувати себе як добувача, це дуже важливо для чоловічої природи.

2. Дарувати дорогі подарунки

Забудьте про це! Краще подаруйте чоловікові більше свого тепла, віри в нього, захоплених поглядів! Спроби здивувати вашого мужчину розкішними подарунками, перетворюють ваші відносини на користування.

3. Слухати про його проблеми і жаліти його

Деякі чоловіки дуже люблять скаржитися жінкам. Зазвичай це не чоловіки навіть. А жінки думають, що якщо вислухають його біль, поспівчувають йому, то відносини стануть глибшими, це зблизить їх. Адже у нас, дівчаток, саме так! Та з чоловіками це не працює. Просто цей чоловік буде регулярно вам зливати життєві проблеми, приходити до вас, як до надійної «жилетки», а гуляти і зустрічатися він буде з іншими жінками. У мене був такий приклад в моєму житті. Я дуже довго грала роль «жилетки», вислуховувала, намагалася підбадьорити, співчувала, мені тоді здавалося, що наші відносини дуже глибокі. Але далі цих скарг нікуди не просувалося. І відстеживши цей сценарій, після чергової його скарги, я просто сказала: «Ну нічого, ти вже великий хлопчик, сам впораєшся і вирішиш свої проблеми».

Пам’ятаю, що в цей момент у мене всередині з’явилося таке приголомшливе почуття, що я зробила щось дуже правильне. А він вибачився і сказав, що звичайно, сам зможе впоратися, і подякував, що я нагадала йому про це. Тому якщо ваш чоловік в пригніченому стані, не треба витягати з нього «кліщами» інформацію про те, що сталося, не потрібно виводити його на розмову, не треба його жаліти. Жалість принижує чоловіка.

Дайте йому час і залиште його в спокої. Він сам все вирішить. І чим більш спокійними будете ви, тим швидше він все вирішить і буде більш впевненою у собі людиною. Ну а якщо ваш чоловік розповідає про свої труднощі, то ваша підтримка може заключитись в питаннях (ні в якому разі не в порадах) – задавайте навідні запитання, причому ставити їх потрібно з позиції цікавою дівчинки, а не професійного коуча. Дуже важливо щоб ви показали в цей момент свою позицію знизу, в ваших питаннях має бути звернення до його волі, сили, інтелекту, кмітливості.

Наприклад:

Чи є способи якось нейтралізувати ситуацію?

Взагалі якось можна вирішити цю проблему?

Що взагалі можна зробити в цьому випадку?

В тебе, мабуть, вже є кілька ідей, що робити?

Раніше були проблеми не менші з якими ти справлявся на раз, як думаєш, за скільки часу справишся цього разу?
Задавайте питання спокійно і залишайте всі рішення на чоловіка. Поступаючи так, ви покажете йому, що ви підтримуєте його, що ви разом і що ви вірите в те, що він може знайти рішення, але не давайте нагоди звалити вирішення цих проблем на вас, і не перетягуйте «ковдру ініціативи» на себе. Чоловікам дуже потрібні життєві труднощі, уроки, проблеми – це ключ до їх становленню, як особистості і як чоловіка.

4. Давати поради і рекомендації

Можете взагалі забути про це. Навіть якщо чоловік безпосередньо запитує у вас поради як йому вчинити в тій чи іншій ситуації, найкращим буде відповісти, що йому самому видніше. Адже порада несе за собою більшу частину відповідальності, а відповідальність – це територія справжніх чоловіків. Тож, давайте довіримо це їм, їм це потрібніше.

5. Не потрібно намагатись розвинути в ньому духовність

Багато жінок нібито випадково включають голосно лекції, підкладають книги, ставлять відео. Здебільшого це викликає засмучення і розчарування, і як наслідок неприйняття. Цих «процедур» не варто робити. Набагато краще і ефективніше буде, якщо Ви самі станете щасливими і радісними, навчитеся добре спілкуватися з людьми, бути таким собі «позитивчиком», коли всі навколишні люди самі почнуть запитувати у вас: «У чому твій секрет, що ти так виглядаєш?». Тільки тоді є шанс, що чоловік сам зацікавиться тим, що так вас захопило.

І ось коли він попросить вас розповісти йому про це, тоді вже можна поділитися якимись знаннями. Щоправда, не потрібно робити з себе Гуру в питанні і відразу віщати інформацію так, ніби ви зараз відкриєте йому усі секрети Всесвіту. Внаслідок цього може утворитись зворотний ефект – він може перестати вас поважати як жінку, і вважатиме вас учителем чи знавцем в якихось питаннях. З цієї причини краще буде зробити миле личко і сказати: «Пробач, любий, але я не зможу тобі в повній мірі все передати, я сама все розумію лише трішечки. Я слухала ось цю лекцію, і ти послухай, якщо тобі цікаво ». При такому розкладі Ви не будете здаватися чоловікові вище його інтелектом і займати верхню позицію. В цьому й полягає жіноча мудрість.

Існує дуже багато різних варіантів підтримки коханої людини. Можна просто молитися за нього, організовувати його відпочинок, займатися творенням для нього, створювати затишок вдома, турбуватись про те, щоб завжди була смачна їжа, і давайти йому головне відчуття – з вами завжди радісно, кофортно і добре. Найголовніша умова, мабуть, – робити все це в стані душевної рівноваги та спокою.

Найруйнівніший настрій рятувальника: «Він не зможе впоратися без мене, не зможе вибратися, лише тільки я в силах йому допомогти». З таким настроєм, коли ви витягнете його з однієї передряги, він тут же потрапить в іншу.

Не робіть за чоловіків їхньої чоловічої роботи. Навіть якщо дуже хочеться, і якщо здається, що він без вас ніяк не справиться! Залиште цю територію чоловікам.

Пише сайт  UA482 .

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!