В останні дні Великого Посту, після якого розпочнеться святкування Пасхи, дієтологи попереджають про небезпеку, що може виникнути під час різкої зміни харчового раціону.

Для всіх людей, які дотримуються посту, існують одні й ті ж поради з харчування, якими у жодному разі не варто нехтувати під час виходу із посту, – інформують Волинські Новини .

Важливе значення такі рекомендації мають для хворих із хронічними захворюваннями серцево-судинної, дихальної, травної, ендокринної та сечовидільної систем, виникнення та перебіг яких мають тісний зв’язок з харчуванням.

Надмірне споживання тваринної їжі, яка присутня у великій кількості на святкових столах у кожній українській родині, разом із вживанням алкоголю може спричинити різке погіршення стану здоров’я, обумовити загострення існуючих хронічних хвороб та викликати ускладнення.

Навіть здорові люди часто провокують розлади у функціональному стані організму внаслідок стрімкої зміни раціону харчування після закінчення посту. Тому помірне, поступове і зважене розширення набору продуктів та їх кількості необхідне всім без виключення.

Варто дотримуватись наступних правил:

Кількість їжі, яка споживається за святковим столом, не повинна бути надмірною. Краще за все припинити їсти, коли ще залишається невеличке відчуття голоду. Не слід намагатися з’їсти більше за допомогою лікарських засобів. Останні здатні лише частково покращити перетравлення їжі та не можуть попередити розвитку наслідків переїдання;

Свідомий та розумний вибір безпечних та корисних продуктів за святковим столом повинен включати переважно рибу та продукти рослинного походження – фрукти, овочі та злакові продукти. Рослинна їжа окрім вмісту корисних мікроелементів та вітамінів, містить харчові волокна, належна кількість яких забезпечує повноцінну роботу органів травлення та попереджує розвиток багатьох небезпечних захворювань;

Вживання тваринної їжі за святковим столом повинно бути обмеженим, не слід вживати понад 150-200 грамів м’яса (особливо жирного), більше одного яйця та надмір соусів (в т.ч. майонезу), які містять велику кількість тваринних жирів;

Особлива обережність необхідна у вживанні алкоголю. Адже, отруєння алкоголем займає перше місце серед причин госпіталізації українців у святкові дні разом із підвищеним травматизмом, випадки якого також пов’язані з алкогольним сп’янінням. Алкоголь взагалі не повинен вживатись без їжі і кількість його повинна бути значно обмежена;

Вихід з посту потребує максимальної обережності у вразливих категорій населення, до яких в першу чергу відносяться особи похилого віку та хворі з хронічними захворюваннями органів травлення. Таким людям взагалі слід утриматись від вживання тваринної їжі, а тим більше від алкоголю, протягом перших днів святкувань, щоби не спричинити загострення наявних хронічних панкреатитів, холециститів, гастродуоденітів, закрепів і т.д. Додання риби та м’ясних продуктів до пісних страв, що стали протягом посту звичними, повинно відбуватись дуже повільно та опиратись на відсутність несприйняття тих або інших продуктів харчування.

Наведені п’ять правил не можна вважати вичерпними та універсальними для всіх. Кожна людина знає свій організм, як ніхто інший. Тим не менше, якщо ви страждаєте хронічними хворобами, то варто обговорити з вашим лікарем особливості харчування після закінчення дотримання пісної дієти. Харчування здатне принести суттєву користь та, водночас, причинити шкоду. Достатня та збалансована дієта вкрай необхідна всім людям для збереження здоров’я та попередження таких небезпечних хвороб, як атеросклероз, інфаркт, інсульт, цукровий діабет, злоякісні пухлини та багато інших. Знати про це та будувати свій харчовий раціон на розумних обмеженнях необхідно для підтримання доброго рівня здоров’я та якісної та довгої тривалості життя.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!