Глава Google Сундар Пічаї, виступаючи з традиційним щорічним зверненням до акціонерів компанії, передрік смерть гаджетів.

На думку Пічаї, в майбутньому комп’ютери та інші пристрої зникнуть, поступившись місцем віртуального помічника.
Звернення генерального директора Google опубліковано на сторінках офіційного блогу компанії. Сундар Пічаї озвучив місію холдингу Alphabet, в який входить реформований Google: «зробити інформацію і знання доступними для всіх».

Він зазначив, що велика частина пошуку в Інтернеті відбувається сьогодні з мобільних пристроїв і здійснюється за допомогою голосових команд. «З кожним роком пошукові запити стають все складніше.

Люди хочуть більше місцевої інформації, більш специфічного контексту, і щоб все це було популярно «розжовано», – сказав Сундар Пічаї. За його словами, Google продовжить розробляти «розумну допомогу», виходячи з запитів користувачів.

«Зрозуміло, що у людини середнього віку інтереси дещо інші, ніж у студента коледжу, а запити користувача, що сидить в автомобілі, відрізняються від запитів людини, що знаходиться в кімнаті», – пояснив глава Google.

Сундар Пічаї також повідомив, що Google продовжить роботу над штучним інтелектом. Нагадаємо, такої заяви чимало посприяла недавня перемога над людиною в грі го програмі AlphaGo, розробленої компанією.

«Наслідки цієї гри полягають в зміні правил гри, в ході якої все-таки виграє людство», – делікатно описав перемогу AI над людиною глава компанії.

Середовище штучного інтелекту, або, за словами Пічаї, «інтелектуальний помічник» (intelligent assistant), спілкування з яким буде здійснюватися за допомогою голосу і жестів, в майбутньому призведе до зникнення звичних зараз гаджетів.

«Всього 10 років тому комп’ютеризація означала великі комп’ютери, що розміщувалися на наших столах. Всього за кілька років ключові характеристики потужних комп’ютерів – процесори і датчики – стали маленькими і дешевими, «вписавшись у рамки» наших кишень », – сказав Сундар Пічаї.

Зараз же, на його думку, поняття «екран» вже навіть вийшло за межі смартфонів, поширившись на носіння гаджетів на зразок «розумних» годинників або автомобільні пристрої на кшталт Android Auto.

«Заглядаючи в майбутнє, наступним великим кроком стане зникнення такого поняття, як« пристрій ».

Комп’ютер з часом поступиться місцем інтелектуальному помічникові, який супроводжує людину протягом дня. І ми перейдемо від першості в мобільних гаджетах до першості в новому світі штучного інтелекту », – заявив Сундар Пічаї.

Інформує Интересно 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!