З Росії на Донбас їдуть служити психічнохворі офіцери, які в такий спосіб хочуть заслужити скасування судимостей та заробити грошей для виплат компенсацій своїм жертвам.

Про це пише Головне управління розвідки МО України.

Повідомляється, що, командир 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК (Донецьк, Україна) підполковник ЗС РФ Тітов Роман Борисович (Титов Роман Борисович, за документами прикриття – Демонов), раніше мав судимість за перевищення службових повноважень із застосуванням насилля та зброї.

«Відповідно до тексту приговору Оренбурзького гарнізонного військового суду від 3 червня 2011 р. (головуючий суддя В.Осадчий), 19 лютого 2011 р., командир батальйону 21 окремої мотострілецької бригади (військова частина 12128, н.п.Тоцьке, Оренбургської обл.) майор Тітов Роман Борисович, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, туристичним ножем, схожим на мисливський, наніс колото-різану рану грудної клітини рядовому строкової служби, за що отримав покарання у вигляді позбавлення волі на строк два роки із позбавленням права обіймати командні військові посади», – повідомляють у розвідці.

Зазначається, що рішенням суду рішення було винесене на користь постраждалого і Тітову присудили сплатити за лікування постраждалого та компенсацію завданої моральної шкоди більше 350 тисяч російських рублів.

Додатково зазначається, що ротні тактичні групи із складу 21 омсбр 2 Армії (Рощинський, Самарська обл.) Центрального військового округу (Єкатеринбург) ЗС РФ, де служив підполковник Тітов до його призначення командиром 11 омсп 1 АК ЗС РФ, до лютого 2016 р. на ротаційній основі брали участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України у районах Луганська та Краснодона.

Повідомляє ZIK .

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!