Третього травня Володимирський театр аматорів виступив з прем´єрою перед глядачами містечка Турійськ. Аматори показали глядачам виставу «Шкандаль у благороднім сімействі» за мотивами п’єси нашої землячки Габрієлі Запольської «Мораль пані Дульської».

Дійство, яке відбувалося на сцені Турійського будинку культури, презентували володимирські актори та режисери цього колективу Лариса Половньова та Людмила Похожалова.

А тепер коротко про сам перебіг таких собі міні-гастролей: позитивні емоції під час виступу мали змогу отримати як глядачі так і самі актори. Приємні слова вдячності, сказані глядачами після вистави, дали зрозуміти акторам-початківцям що прем´єру слід «везти» в інші місті та містечка нашої області.

Отож, у найближчих планах акторів та режисерів Володимирського театру аматорів, показ вистави перед глядачами міст Нововолинська та Іванич.

Театрали-аматори та режисери щиро дякують за наданий транспорт директору ПАТ «АТП10707» Володимиру Дячуку. Окремі слова вдячності приємному та терпеливому водію цього підприємства Віталію Адамчуку.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!