Влада міста Володимира-Волинського, представники ветеранських та громадських організацій, запрошують усіх небайдужих володимирчан узяти участь у пам’ятній акції «Перша хвилина миру». Захід присвячений до Дня пам’яті та примирення і розпочнеться 8 травня, о 22.50, на Площі Героїв.

Під час цієї пам’ятної акції буде вшановано хвилиною мовчання загиблих у Другій світовій війні та, о 23.01, символічним запаленням пам’ятного вогню миру – завершення найстрашнішої війни в історії людства.

Нагадаємо, «Перша хвилина миру» вперше відбулася минулого року майже у всіх містах України. Найбільше людей вона зібрала у Києві на території меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років».

Тоді Україна вперше в європейському форматі відзначала День пам’яті і примирення і «дивилася на власну історію, нарешті, своїми очима, а не крізь московські окуляри».

Протягом усіх років Другої світової війни сотні мільйонів людей у десятках країнах мріяли про першу хвилину миру, яка настала 8 травня рівно 71 рік тому.

Про таку хвилину мріють останні роки й українці. І настане вона тоді, коли звільнять Донбас від окупантів та повернуть Україні Крим.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!