Незабаром Провідна неділя, День примирення та Перемоги, а також дуже знакове свято для Володимир-Волинської єпархії та її прихожан – 20 років з дня заснування єпархії. Тому Володимир-Волинський очікуватиме на приїзд високих гостей, у тому числі духовних осіб.

Саме в такі свята наші правоохоронці зобов’язані нести службу у посиленому режимі, адже від цього залежатиме настрій та враження, порядок та спокій не лише володимирчан, а й гостей міста.

Тому у нашому відділенні поліції заздалегідь складаються графіки чергування, визначають групи патрулювання та місця посиленого несення служби. Якщо вести мову про посилений режим, то наші правоохоронці у повному бойовому заступатимуть на службу вже 7 травня з 9 години ранку. Таку інформацію озвучив під час спілкування начальник володимирських поліцейських Михайло Бобик.

На Провідну неділю будуть задіяні групи, які патрулюватимуть на кладовищах з метою недопущення різного роду протиправних дій з боку антисоціальних елементів.  9 травня, коли відбуватимуться урочистості з нагоди Дня Перемоги, групи патрулювання будуть чергувати  по місту, в основному біля архітектурних та історичних пам’яток. Наступного дня, тобто 10 травня, на святкування 20-річчя Володимир-Волинської єпархії  очікується приїзд патріарха Онуфрія. Тому й того дня місцеві поліціанти будуть нести службу у посиленому режимі.

Як наголосив Михайло Петрович, починаючи з 7 травня, щоденно, половина особового складу відділення поліції  нестиме службу у  посиленому режиму.  А це – близько 45 поліцейських щодня буде оберігати наш спокій та забезпечуватиме порядок у місті та його околицях. Мало це чи достатньо – важко сказати. Однак лише думка про те, що кожне дійство та урочистість перебуватиме під пильним оком правоохоронців, уже вселяє надію на те, що свята у місті та районі минуть спокійно.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!