Якщо комусь можна допомогти, позичивши гроші, то це варто робити. Однак далеко не всі знайомі та родичі потім віддають позику. Часто приходиться вимагати кошти й при цьому псувати стосунки із людьми.

Кореспондент “Знай” поспілкувався із психологом і дізнався про 5 типів людей, яким не варто позичати гроші. Інакше своїх коштів більше не побачите.

Люди, до яких ви добре ставитеся

Часто люди, які відчувають позитивне ставлення до себе, починають маніпулювати. Прохання позичити кошти також свого роду є маніпуляцією, говорить столичний психолог Олена Кравець.

“Такі зазвичай просять невеликі суми грошей, а потім виправдовуються, що не можуть віддати. Однак поширені такі випадки й трохи в іншій площині. Наприклад, керівник просить позичити у свого підлеглого. Той не може відмовитися, щоб не зіпсувати стосунки”, – каже жінка.

За її спостереженнями, перед тим, як позичити, такі люди за тиждень-два часто говорять про свої проблеми та фінансові труднощі. При цьому можуть плакати, вдаватися до емоцій або ставити риторичні питання “я не розумію, чому таке сталося”, “чому не щастить” тощо.

“Не варто підтримувати такі розмови. Вони підсвідомо перевіряють вас таким чином. Якщо ви співпереживаєте й даєте якісь поради, значить є ймовірність, що позичите. Це зазвичай егоцентричні люди, тому вони придумають 100 причин не повернути позичене”

Підкаблучники

Зазвичай цей тип людей позичає кошти на якусь покупку для сім’ї чи погашення кредиту. Такі просять невпевнено, в очі не дивляться.

“З першого погляду важко зрозуміти, чи підкаблучник людина. Але якщо вже знаєте, що в сім’ї чоловік деспот або навпаки – всім заправляє дружина, то не позичайте. Рішення витрат цих коштів і повернення залежатиме не від того, хто просить, а від того, хто керує у сім’ї”, – каже Олена Кравець

Залежні люди нерідко вживають ім’я своєї другої половинки. Часто такі сутулі або мають проблеми із вагою.

Запальні люди й холерики

Запальні люди й холерики найчастіше позичають кошти на дорогу, бізнес чи щоб одним махом позбавитися всіх боргів.

“Такі в першу чергу керуються своїми цілями. Вони дуже емоційні. Їм головне досягнути мети. А про повернення грошей вони задумаються вже тоді, коли ви втретє їх про це будете запитувати”, – пояснює психолог.

За її словами, такі люди, позичаючи, часто говорять про справу для якої беруть гроші. Описують її важливість і проблеми.

“Якщо їх почати детально випитувати, як віддаватимуть позику, то чіткої відповіді не почуєте”.

Невпевнені

Якщо людина починає розмову із слів “може”, часто вживає “мабуть”, “думаю”, “напевне”, то вона не лише не впевнена в собі, а й не гарантує, що віддасть кошти.

“Невпевнені люди у більшості випадків помиляються із пріоритетами в житті. Такі можуть позичити кошти, щоб купити дівчині букет за тисячу гривень. А потім не знати, звідки взяти таку суму. Також таким типом людей може хтось маніпулювати із друзів і родичів”, – пояснює психолог.

Невпевнені люди зазвичай прикривають рота, коли щось просять. Під час розмови, стоячи, спираються на стіну чи двері. Не дивляться в очі.

“Варто таким подивитися в очі й запитати “Ти впевнений, що мене не підведеш і віддаси рівно за 14 днів?”. Якщо людина буде м’ятися, з нею точно не варто мати справу”, – радить Олена.

Непунктуальні

Не кожен із таких людей затримує кошти, однак переважна більшість із таких вчасно позику не віддасть.

“Вони не вважають це чимось поганим чи негативним. Запізнення для них – норма. На більшість людей, що запізнюються, не діють якісь моральні осуди, для них не важлива думка суспільства. Тому вони можуть затримати позику або не віддати”, – каже жінка.

Поводяться такі зазвичай впевнено. Не дають навіть натяку на те, що в них можуть бути фінансові проблеми.

“На ваші питання відповідають із гумором або риторичними питаннями. Якщо протягом розмови така людина щонайменше тричі запевняє, що все буде добре, то сама в цьому вагається. Не позичайте їй”, – каже Олена.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!