6 травня у культурно мистецькому центрі відбувся звіт художньої самодіяльності Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

 Звіт колективу школи з промовистою назвою «Україна у нас одна», присвячений 25-ій річниці Незалежності України.

Традиційно, звітний концерт урочистою промовою відкрив директор цього навчального закладу, депутат міської ради Валентин Вірковський. А далі присутніх у залі КМЦ захопив вир музики, співу, танцю та поетичного слова.

На сцені виступали сольні виконавці, цілі хори, музичні та хореографічні колективи. Найбільше глядацьких оплесків зірвали того дня найменші учасники концерту – дошкільнята Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки». «Президентська команда» дошкільного відділення «Малятко» так хвацько перевтілилась на кілька хвилин у колишніх президентів України та вічну опозиціонерку Юлю, що в залі ще довго не стихали щирий сміх та схвальні вигуки.

Загалом вихованці та педагоги цього навчального закладу підготували 30 чудових номерів художньої самодіяльності. Найкращі з них будуть представлені на міському звіті.   

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!