Нещодавно у гімназії ім. О.Цинкаловського відбулася зустріч з представниками Корпусу Миру, посольства США в Україні. На зустріч прибули представник Білого дому, керівник Корпусу миру Сполучених Штатів Америки пані Керрі Хесслер-Раделет та в.о. заступник голови місії посольства США в Україні Джордж Кент.  

Гостей цікавило як працює  волонтер Корпусу Миру в гімназії. Нагадаємо, що нині в цьому навчальному закладі працює волонтер  Джейк МакГрю, який навчає англійської учнів 5-10 класів, крім того,  бере участь у роботі клубів англійської мови для учителів та учнів, які функціонують у гімназії.

Присутні на зустрічі мали нагоду переглянути відео про роботу волонтера, почути виступ учителя гімназії Олени Головач та директора Олександра Романюка про співпрацю їхнього навчального закладу та волонтера Корпусу Миру Джейка МакГрю.

Американців також цікавило як у гімназії триває робота спрямована на громадянське виховання підростаючого покоління. Також гості навчального закладу цікавилися як працює та розвивається медіаклуб журналістики, який нещодавно відкрили завдяки коштам із США. 

Нагадаємо, саме Джейк МакГрю – американець, волонтер від Корпусу Миру, раніше написав проект і виграв грант. Відтак для функціонування клубу журналістики під назвою «Медіаплатформа» за гроші з гранту було закуплене все необхідне обладнання.

Гостей також зацікавив той факт, що Володимир-Волинська гімназія є лідером по кількості учнів, які навчаються по програмі обміну «Флекс». Нагадаємо, нині 5 гімназистів навчається у різних країні в рамках саме цієї програми.

В ході зустрічі також обговорили всі нинішні напрацювання, перспективи подальшого розвитку, питання подальшої співпраці з представниками Корпусу Миру.

На згадку про зустріч та з нагоди 55-річчя Корпусу Миру, гості подарували гімназистам картину на якій свої побажання залишили засновники цієї організації та найкращі волонтери.

Нагадаємо, Корпус Миру є американською урядовою організацією, яка сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур. Добровольці Корпусу Миру працюють у 77 країнах Африки, Азії,  Центральної та Південної Америки, Європи та на Близького Сходу.

Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація. Це частина американської дипломатичної місії в Україні. Її було засновано Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Фінансування діяльності Корпусу Миру здійснюється за рішенням Конгресу Сполучених Штатів з бюджету Федерального Уряду і формується за рахунок податків, сплачених громадянами США.

В Україні Корпус Миру розпочав свою діяльність у 1992 році.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!