Нещодавно у місті Хмельницький відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячих талантів «Обдаровані Діти України». Фестиваль уже кілька років поспіль проходить за сприянням Громадської організації «Обдаровані Діти України» і покликаний виявляти та підтримувати талановитих дітей, підвищувати їхній творчий та професійний рівень.

Участь у цьому фестивалі дитячих талантів узяла учениця міської гімазії ім. О.Цинкаловського Олександра Животягіна. Своїм виступом дівчинка зуміла зачарувати як глядачів так і поважних членів журі. В результаті, – маленька Олександра привезла у рідний Володимир цілу купу приємних вражень та перше місце в своїй віковій категорії та в конкурсній номінації. На фестивалі дівчинка презентувала два віршованих твори «Волинь моя» та «Гном у буфеті».

Нагадаємо, Олександра – учасниця дитячого талант-шоу «Маленькі гіганти», яке влітку минулого року транслювали на телеканалі «1+1». Тоді дівчинка з тисячі учасників вирізнялася своєю оригінальністю, артистизмом та яскравістю. Саме тому, після численних кастингів вона таки потрапила у шоу, в команду феєричної блондинки українського шоу-бізнесу Ольги Фреймут.

Читати иа декламувати вірші Олександра почала ще дуже маленькою. Спочатку вірші їй читала мама, а вона після кількох разів уже повторювала їх сама. Потім Саша сама навчилася читати, вже сама заучувала все, що їй подобається.

Дівчинка з маленька дуже любить виступати на родинних святах, у школі. А відкрився її талант ще коли вона ходила у дитсадок. Іноді вона так емоційно розповідала віршики, підкріплюючи їх зміст мімікою та жестами, що глядачі не могли стриматися і заходилися від сміху. Олександра  спочатку дуже обурювалася, запитувала чому з неї сміються. Дорослим довелося їй пояснювати, що сміх іноді буває не тільки з горя, а й з радощів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!