Нова постанова Кабінету міністрів України затверджує підвищення окладів президента, спікера Верховної Ради, першого заступника і заступника спікера ВР, працівників адміністрації президента та апарату РНБО, а також прем’єр-міністра, першого віце-прем’єр-міністра, віце-прем’єр-міністрів і ряду інших держслужбовців.

Про це повідомляє Страна.ua з посиланням на саму постанову.

Таким чином, згідно з новими правилами радник президента, прес-секретар і уповноважені президента отримуватимуть оклад в 9477 грн. Керівник секретаріату голови Верховної Ради і керівник служби секретаря РНБО будуть заробляти по 9046 грн. Радника і прес-секретаря секретаря РНБО – 8865 грн. Трохи менше буде оклад керівника патронатної служби прем’єр-міністра – 8615-9046 грн. І всього лише 7754-8529 грн. буде зарплата у прес-секретаря, першого помічника спікера Парламенту.

А якщо ці посадові особи будуть працювати старанно, за інтенсивність праці та виконання особливо важливої роботи вони зможуть ще додатково отримувати надбавку в розмірі 100% від окладу. Додаткові гроші їм будуть нараховуватися і за стаж.

Нагадаємо, що перед своїм переходом на посаду Прем’єр-міністра, Володимир Гройсман підняв заробітну депутатів Верховної Ради. Без малого в 3 рази. Крім того, в 2 рази збільшився фонд оплати праці помічників депутата. Тепер він становить 25.000 гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!