Тарифи на гаряче водопостачання в Україні зростуть із 1 липня 2016 року до 63-78 гривень за кубометр. Про це сказано у постанові Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, – повідомляє ділове інтернет-видання Волині «Конкурент».

У Волинській області ціна на гарячу воду коливатиметься від 69, 81 грн. до 77,84 грн. за кубометр гарячої води.

Так, отримувачі послуг ДКП «Луцьктепло» платитимуть найменше – 75,69 грн. за кубометр гарячої води за умови наявності рушникосушки в квартирі, а без рушникосушки плата за кубометр води становитиме 69,81 грн.

Користувачі послуг ПТМ «Ковельтепло» віддаватимуть за кубометр гарячої води 76 гривень (якщо у квартирі є рушникосушка) та 69,90 грн. (якщо рушникосушки немає).

У Володимирі-Волинському тарифи на гарячу воду встановили наступні: 76,02 грн. за кубометр гарячої води (із рушникосушками) та 70,12 грн. за кубометр гарячої води (без рушникосушок) відповідно.

Гаряча вода для жителів Нововолинська обійдеться найдорожче в області. Вони сплачуватимуть 77,84 грн. за кубометр гарячої води (з рушникосушкою) та 71,42 грн. (без рушникосушки).

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!