На цьому пленарному тижні головним завданням народних депутатів стане розгляд пакету законів, які країна повинна прийняти, щоб отримати нові транші МВФ.

Про це розповів порталу «Знай» політичний експерт, керівник аналітичного Центру «Третій сектор» політолог Андрій Золотарьов.

«Пріоритетом для парламентарів на поточному тижні буде виконання «домашнього завдання» від Вікторії Нуланд (останній візит помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд в Україні проходив 26 квітня). Після її візиту в Україну для розгляду в комітетах на канікулах депутатам було дано час, щоб розглянути 17 законопроектів, які будуть вирішувати долю коаліції і надання Україні чергових кредитних траншів», – розповів пан Золотарьов.

Експерт не виключає, що саме в ці хвилини Петро Порошенко проводить консультації з лідером радикалів Олегом Ляшко і верхівкою «Батьківщини», щоб забезпечити повноцінне політичне життя коаліції.

Нагадаємо, помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд під час свого візиту в Україну анонсувала швидке прибуття в Україну свого шефа – державного секретаря США Джона Керрі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!