У середу в місті відбувся благодійний арт-вечір на якому вівся збір коштів для лікування маленького Владислава Венека.

Хлопчику майже два рочки. Після народження йому поставили страшний діагноз: акроцефалосиндактилія, тип Аперта та гідроцефалія. Восени 2014 року у Києві, в інституті нейрохірургії імені А.П. Ромоданова НАМН України, малюку зробили операцію – краніопластику, але лікарі почали наполягати зробити ще одну.

Чималі кошти родина Владислава вже витратила на лікування та попередню операцію, отож їм бракує грошей на подальше лікування малюка. Батьки не можуть самостійно зібрати потрібну суму грошей і просять допомоги у небайдужих людей дати шанс хлопчику на здорове і повноцінне життя.

Саме такий шанс вирішили подарувати Владиславу організатори благодійного вечора, а саме члени ГО «ВМР Національний Альянс», учасники заходу та просто глядачі.

Отож, на благодійному заході виступили: гурти Owl Place (Київ), «Цвях» та I VEGAS (Нововолинськ), NeverEnD (Луцьк), «Провокація» (Володимир-Волинський); окремі виконавці Олександр Шептій, Юрій Шумакович, Віталій Мігалейко. Олена Мєрзлова і Максим Корець виконали усім відомі треки Океану Ельзи та Тіни Кароль.

Як розповіла нам Наталка Тарковська, голова осередку ГО «ВМР Національний Альянс», до цього благодійного вечора вони готувалися кілька місяців і ось – мета досягнута – захід відбувся, кошти зібрані ( 2500 грн. і один долар) і їх передадуть родині маленького Владислава.

Благодійний арт-вечір відбувся за підтримки народного депутата України Ігоря Гузя.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!