Піротехніки УДСНС України у Волинській області вилучили та знешкодили 2 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, виявлених під час проведення польових робіт поблизу села Соснина Іваничівського району та в обласному центрі, повідомляють у прес-центрі УДСНС України у Волинській області.

Так, 7 травня  піротехніки знищили на майданчику підриву 1 артилерійський снаряд калібру 152 мм, а також 1 мінометну міну.

Фахівці ДСНС звертаються до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102. Як правило, у весняний період значно збільшується кількість випадків виявлення вибухонебезпечних предметів і до Служби порятунку постійно надходять повідомлення від свідомих громадян про знаходження боєприпасів минулих війн у лісосмугах та на присадибних ділянках.

Рятувальники наголошують, що під час виявлення підозрілого предмету, категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!