До редакції «ВолодимирМедіа» завітали обурені жителі міста Устилуга.

Як розповіли устилужани, схоже на те, що поліклініка, якою завідує лікар Тетяна Пахольчук, поступово перетворюється на приватний бізнес її  родини.

– А сама докторка веде себе із підлеглими так, як собі навіть не дозволяли  великі пани за часів кріпацтва, – розповідають мешканці Устилуга. – За графіком поліклініка повинна працювати в суботу, проте у цей день вона чомусь постійно замкнена. Якщо державне або релігійне свято, також туди краще не потикатися, бо вже давно всі установи працюють, а устилузька поліклініка на чолі з Пахлольчук святкує додаткові день-два. Раніше десятої години туди  теж краще не потикайся, бо точно поцілуєш замок, хоча години прийому далеко не ті.

Відносно спілкування із підлеглими. Подейкують, що воно настільки грубе та хамське, що медичний персонал  такого зверхнього ставлення до себе просто не витримує. І вже три працівниці, у тому числі дві медичні сестри, розрахувалися в один день. Жінки ладні долати десяток кілометрів та витрачувати кошти на проїзд, аби тільки не підпорядковуватися такій людині.

Зважаючи на вище викладене, устилужани звертаються до головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Олександра Клачука.

«Шановний Олександр Георгійовичу! Саме так «професійні» медичні кадри підривають авторитет, у першу чергу, до Вас, адже люди, про яких йдеться,  вам підпорядковуються. І коли медичні заклади стають місцем, де керує лікар-хам, а сам заклад перетворюється у приватну контору, тоді медицині на селі повний гаплик.  Ви повинні розібратися у цьому випадку та дати належну оцінку діям своїх підлеглих, зокрема Тетяні Пахольчук.  Зрозумійте, ця розповідь, подана вище, просто окультурена, бо більшість із нас виразів та слів, коли характеризували цю пані, не вибирали».

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!