Українська співачка Джамала із піснею «1944» вийшла у фінал пісенного конкурсу «Євробачення-2016». Другий півфінал завершився у Стокгольмі у четвер, 12 травня.

Фінал «Євробачення-2016» відбудеться у шведській столиці цієї суботи, 14 травня. Джамала представляє Україну піснею «1944», на написання якої її надихнула розповідь бабусі про депортацію кримських татар.

Довкола пісні, яка присвячена сталінській депортації кримських татар у 1944 році, велися численні суперечки. Сама Джамала каже, що у творі немає жодних докорів: це пісня пам’яті.

Також до фіналу за підсумками другого півфіналу конкурсу пройшли Бельгія, Болгарія, Сербія, Польща, Грузія, Ізраїль, Литва, Латвія та Австралія.Напередодні за результатами першого півфіналу до фіналу «Євробачення-2016» пробилися Азербайджан, Росія, Нідерланди, Угорщина, Хорватія, Австрія, Вірменія, Чехія, Кіпр і Мальта.

Проте, як повідомляє видання 24tv.ua після другого півфіналу прогнози букмекерів суттєво змінилися і  Україна значно втратила у рейтингу букмекерів. Відповідні дані опублікував сайт Oddschecker.

Так, українка Джамала, що після першого півфіналу була на другому місці, а цього разу не потрапила у трійку фіналістів. Співачка опустилася аж на четверту сходинку.

А от представник Росії продовжує займати перше місце. На другій сходинці – представниця Австралії Dami Im, а учасник від Франції Франції Амір – на третьому.

У десятку лідерів також потрапили учасники з Мальти, Вірменії, Нідерландів, Італії та Австрії.

Але відповідно до нового рейтингу, складеного на основі онлайн-голосування на сайті eurovisionworld.com, лідирує представниця України — співачка Джамала.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!