У рамках розробки Стратегічного Плану розвитку міста Володимира-Волинського до 2027 року управління економічного розвитку та інвестицій спільно з ФПП «Бізнес – Центр» під керівництвом заступника міського голови Лариси Кулікової проводять опитування жителів для визначення основних проблем, які існують в місті та перспектив розвитку на майбутнє.

Для цього було розроблено 3 види анкет: для мешканців міста, для дітей – старшокласників і студентів та для суб’єктів господарювання.

Всього планується опитати не менше 2 тисяч респондентів.

Сьогодні з 11:00 до 14:00 на площі Героїв працівники управління економічного розвитку та інвестицій, «Бізнес-Центру», відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва проводили на площі Героїв анкетування жителів міста в рамках розробки Стратегічного Плану розвитку міста до 2027 року.

Як повідомляє директор «Бізнес-Центру» Галина Богуш, за ці кілька годин вдалося опитати 90 респондентів різного віку.

 

 

Доречі, висловити свою думку стосовно Стратегічного плану розвитку міста та взяти участь у анонімному анкетуванні можна в будь-який зручний час до 19 травня 2016 року (включно). Для цього необхідно взяти участь  в on-line опитуванні за наступним посиланням:

Взяти участь у анкетуванні також можна завітавши за адресою: місто Володимир – Волинський, вул. Данила Галицького, 5 (каб. №4,5) та вул. Ів.Франка,10.  

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!