Конкурс «Паперова сукня з етно мотивами» відбувся 13 травня, в рамках Дня факультету будівництва і дизайну Луцького Національного Технічного університету.

Таким оригінальним способом в університеті вирішили відсвяткувати День факультету. Свої доробки (паперові сукні) представили на конкурсі студенти першого та другого курсів факультету будівництва і дизайну ЛНТУ, а також студенти Луцького центру професійно-технічної освіти та Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського. З п’ятнадцяти виставлених на конкурс робіт дві створили юнаки.

В результаті студентки Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського (спеціальність «Образотворче мистецтво», викладачі Оксана Брус та Валентина Залуніна) Катерина Панько здобула перше місце в конкурсі, а Вікторія Вавринюк – почесне друге. Катерини Панько виготовила сукню під символічною назвою  «Свята перемога». Дизайнерське рішення студентки Володимир-Волинського педагогічного коледжу Вікторії Вавринюк мало назву «Троянда Ружа»
На третьому місці опинилася робота студентки першого курсу факультету будівництва і дизайну ЛНТУ Ольги Бакун.

Свої роботи на конкурсі також представляли студентки нашого педколеджу Діана Савчук, Марія Калитюк, Марта Остапик, Ольга Бусько, які навчаються по спеціальності «Образотворче мистецтво».

Усі дизайнерам та моделям організатори вручили дипломи учасників конкурсу. А всі присутні отримали гарний настрій та естетичне задоволення.

Вітаємо наших «кримчанок» та їх викладачів і чекаємо від них нових перемог та творчих здобутків!

 Фото Валентини Залуніної

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!