Учора в артгалереї міського культурно-мистецького центру відбулося засідання літературно-поетичного клубу співаної поезії «Ненько моя». На зустріч завітали місцеві майстри літературного слова і музики, любителі мистецтва та прості поціновувачі поезії.

Як розповіла нам директор КМЦ Катерина Петрович чергове засідання клубу приурочене Дню матері.

– Для усіх нас День матері – це свято любові і поваги, адже любов матері – основа і джерело життя, – розпочала творчий захід Катерина Петрович. – У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви. Саме тому ми говоритимемо сьогодні про маму, читатимемо вірші написані їй, співатимемо пісні, їй присвячені.

На засіданні літературно-поетичного клубу мали нагоду прочитати свої вірші та прозовані твори Богдан Янович, Тетяна Ткачук, вихованці літературно-поетичного гуртка – учні першої міської одинадцятирічки (керівник Людмила Католик). Чудовим музичним виконанням творів великих світових класиків вразила присутніх режисер місцевого аматорського театру Лариса Половньова. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!