Не фінансувати заклади професійно-технічної освіти міст обласного значення з обласного бюджету закликають в облдержадміністрації. Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 16 травня, повідомляють Волинські новини.

Як зауважив голова ОДА Володимир Гунчик, завданням Кабімну нині є відпрацювання обласних цільових програм реформування профтехосвіти. Так, 1 червня відбудуться парламентські слухання і долучитися до делегації Волині закликають представників облради, органів місцевого самоврядування . Він наголосив, що заклики керівників низки ПТНЗ області про те, що «ми приїдемо на сесію облради 19 травня з транспарантами та гаслами» не повинно бути ультимативним. Частина міст, мовляв, може фінансувати профтехосвіту з місцевого бюджету, дехто не бажає цього робити.

Володимир Гунчик запевнив, що не підпише подання на фінансування з обласного бюджету професійно-технічних навчальних закладів у містах обласного значення. Він погодився, що можна говорити про підтримку, але не про 100% фінансування за кошти обласного бюджету.

Нагадаємо, заклади профтехосвіти з початку бюджетного року зняли з державного фінансування, перевівши на місцеве. Так, ПТУ, які розташовані в містах обласного підпорядкування, переведені на місцеві бюджети.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!