На минулому тижні відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендії Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира». 

На порядок денний було винесено питання про розгляд кандидатур, що висунуті на здобуття стипендій та підготовку проекту рішення міської ради про призначення та виплату стипендій міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира».

Нагадаємо, відповідно до рішення міської ради від 26.06.2013 року «Про затвердження Положення про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради» з 1 квітня по 30 квітня 2016 року відбувалося висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради. Стипендії призначаються жителям міста Володимир-Волинський віком від 18 до 35 років (включно): студентам вищих навчальних закладів, працівникам установ, організацій та підприємств міста, викладачам, спортсменам, громадським діячам які внесли особистий внесок у розвиток виробництва, науки, освіти, культури,  спорту міста, ведуть активну громадську роботу.

Отож, на розгляд комісії надійшло 13 подань. Проте, з них необхідно було вибрати 10, адже згідно положення кількість стипендій – до 10 (включно) на 1 рік і вони  розподіляються у наступних пропорціях: за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності, краєзнавчій роботі – 20% стипендій; за досягнення в галузі спорту – 20% стипендій; за досягнення в галузі культури – 20% стипендій; за досягнення у трудовій та громадській діяльності – 40 % стипендій.

Після обговорення кандидатів було вирішено винести на розгляд депутатів міської ради наступних кандидатів на призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира»: Володимира Володимировича Данилюка, Сергія Петровича Хомюка, Максима Олександровича Коржана, Вадима Миколайовича Кравчука, Ірину Борисівну Глинянчук, Ірину Андріївну Деркач, Наталію Вікторівну Наумик, Наталію Володимирівну Романюк , Катерину Іванівну Петрович, Тетяну Валеріївну Ткачук.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!