Сьогодні, 16 травня,  і з  Днем народження ми вітаємо Зінкевич Валерій Олексійович – депутат міської ради.  Отож бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (16.05.2016)

Подорожуємо з “ВолодимирМедіа”

Неймовірно красиве, затишне, з нотками старовини та національних традицій містечко, перша згадка про яке датується 1241 роком. І хоча археологи знаходили докази того, що на території сучасної Коломиї поселення трипільців існували набагато раніше, ще 6 тисяч років тому, все ж таки саме з Галицько-Волинського літопису, з 1241 року, розпочинається відлік історії Коломиї.

Коломия розташована на березі річки Прут, яка бере свій початок з карпатських джерел, так от, колись в’їзд в місто зі сторони ріки суворо контролювався, адже Коломия була важливим економічним та торгівельним центром Покуття, тому всі фіри, які в’їжджали в місто з гуцульських солеварень, змушували мити в Пруті колеса.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!