Нещодавно, на сайті однієї із володимирських газет місцевий активіст-Григорій#типу#блогер, який, нібито, підпрацьовує у цій самій газеті, у своїх пісаніях вирішив блиснути «розумом» і вилив купу лайна на працівників виконкому та місцевих журналістів – до речі, ЖІНОК.

Спочатку виникло запитання: яке він має відношення до цих людей? І чому саме на них затаїв таку образу, коли вони про нього навіть ніде й не згадували? До цього списку потрапила і я. Хоча з цим «мачо» я, особисто, не знайома. Перетинались у громадській раді, де він займався збором документів. Виявляється, його обурив (хоча швидше схиляюсь до думки, що він виконував чиєсь замовлення, як робить це зазвичай, бо жити ж якось треба), діалог дописувачів на сторінці депутата міської ради щодо обіймання посади очільника освіти міста Дмитра Здіховського. Проте, його там і не було на той момент. Тож чого ж його так «рвонуло» – питання відкрите. У цій розмові йому не сподобались три журналістки, які відверто висловлювали власну думку та відповідали на хамства деяких опонентів. Ось те чудо і вирішило «піднятись до небес», ригнувши лайнометом у їхній бік. А в наступному бложику ще раз ригнув у бік працівників виконкому й у мій бік…

Особливо його зачепило написання книги пам’яті про нашу героїчну бригаду, ініціатором якої є я, та до якої він, на щастя, не має жодного відношення. До того ж, ідеться про книгу над якою вже працює чимало людей із різних куточків України. Цей чоловічок, не маючи поняття як її писати, сипонув звинуваченнями у фальсифікації фактів.  Хочеться запитати: «А яких?» Чи він хоч один матеріал надіслав і побачив у ньому «підчистку»? Ось його слова: «До речі, ця журналістка має відношення до написання книги про 51–шу бригаду і доля цієї книги, на мою думку, буде незавидною – маючи талант до фальсифікацій офіційних документів, вона цей талант фальсифікацій використає і при написанні книги – щось підчистить, щось підправить, щось викине,  щось додасть, чого насправді не було і в типографію. Але то не біда – з часом хтось толковий таки напише правду».

Тож відповідаю цьому ходячому непорозумінню, від якого навіть собаки повтікали: твоя думка нікого і ніде не цікавить. Бо крім лайнометів на замовлення ти не вмієш нічого робити. А, ні! Ще бігати по правоохоронних органах і писати скарги на людей. По-друге: може це ти, толковий, будеш писати правду? А з тобою у місті ще хтось має справу крім редактора газети, де ти працюєш за копійки? І чому ти, здоровий мужик, маєш десятитисячні борги за комунальні послуги, не маючи при цьому ні сім’ї, ні дітей? Про що знає цілісіньке місто і дане питання навіть виносилось на обговорення виконкому. Ти навіть не можеш заплатити за те, що змиваєш щодня у туалеті. Напевно економиш і тут. Може варто звернути увагу перш за все на себе і для початку привести свій зовнішній вигляд у порядок. І не слід при цьому економити на воді.

І ще: знайди собі роботу, тоді не матимеш часу лити лайномети і буде чим сплатити за квартиру. До речі, військкомати радо запрошують.

І наостанок одна слушна порада: не зачіпай самодостатніх жінок, до яких тобі ніколи не дорости. Дослухайся до моїх порад, до яких приєднуються і ті, кого ти намагаєшся забруднити.

Жанна Білоцька

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!