У суботу в кафе «2000» відгуляли іспанську вечірку! Хто був ініціатором цього заходу, з якою метою проходила ця, як з’ясувалося, не тільки розважальна а й пізнавальна вечірка, – у нашій подальшій розповіді.

Розпочнемо з того, що організаторами цієї вечірки виступили Тетяна Салуха та Ольга Щербина.  Саме ці дві ініціативні молоді жінки забажали об’єднати довкола себе людей, які люблять подорожувати. Допомагав їм реалізувати цей задум депутат міської ради Максим Клим҆юк.

– Місяць тому в Луцьку було засновано обласний клуб самостійного мандрівника до якого входять люди, які мешкають у Луцьку, Володимирі, Нововолинську, Ковелі, – розповідає організатор цієї тематичної вечірки Тетяна Салуха. – Мета цього клубу – об’єднати людей, які люблять подорожувати. Ці традиції ми вирішили підтримати і в нашому місті. З цієї іспанської вечірки ми, власне, й розпочинаємо діяльність нашого клубу на теренах Володимирщини. Сьогодні ми вирішили познайомити усіх присутніх з чудовою країною Іспанією, розповісти про традиції цього краю, про дивовижні місця на які ця сонячна країна дуже багата. А ще ми стартували з Іспанії тому що за останній рік саме цю країну найбільше відвідало учасників нашого клубу.

У майбутньому засновники цього клубу обіцяють допомагати, підтримувати та вчити людей бронювати самостійно всю сферу туристичних послуг. Також у планах новоствореного клубу мандрівників – організація групових поїздок за кордон, відпочинку на морі, подорожей на різноманітні фестивалі в різні країни.

Розпочалася вечірка з невеличкої презентації діяльності обласного клубу самостійного мандрівника. А далі були цікаві розповіді про країну, конкурси та розваги, чарівні іспанські мотиви. А ще були уроки іспанської мови та іспанських запальних танців від справжніх викладачів! Також гості вечірки мали нагоду скуштувати смачні страви іспанської кухні, відвідати майстер-клас з приготування Сангрії, який провів для присутніх Максим Клим҆юк.

Далі були запальні танці, веселі конкурси та забави. Одним словом, сумувати всім, хто завітав на вечірку, часу не було. Всі активно знайомилися із Іспанією та обговорювали між собою маршрути найближчих можливих подорожей.

Команда організаторів місцевого клубу самостійного мандрівника обіцяє періодично проводити тематичні вечірки, присвячені різним країнам світу. Отож побачимо з якою країною нам підготують зустріч наступного разу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!