Днями відбулось засідання міської міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. На засіданні обговорили питання щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році.

Пріоритетними напрямками по оздоровленню дітей у поточному році і надалі залишаються – безпека перебування дітей у таборах з денним перебуванням, безпека при перевезенні груп дітей на оздоровлення, забезпечення відпочиваючих  якісними оздоровчими послугами, в т. ч. -послугами  по харчуванню.

На засіданняі було озвучено, що в місті поновлено інформацію про кількість дітей пільгових категорій, напрацьовано прогнозні показники по чисельності дітей, яких планується охопити оздоровленням та відпочинком протягом оздоровчої кампанії – 2016. Загальна чисельність дітей пільгових категорій становить – 3910 дітей. Було також сказано, що основним з завдань є оздоровити 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, і які проживають на території міста (протягом року).

З 30  травня по 16 червня 2016 році при навчальних закладах міста працюватимуть 6 таборів з денним перебуванням дітей, в яких планується охопити послугами відпочинку 1065 дітей пільгових категорій за кошти місцевого бюджету. На  їх  харчування з міського бюджету планується використати 134,19 тисяч гривень. Загалом, на проведення оздоровчої кампанії-2016 в місті Володимирі-Волинському, передбачається використати з міського бюджету 240,94 тисяч гривень та залучити  позабюджетні кошти на суму 135 тисяч гривень.

 

На засіданні була також озвучена інформація, що оздоровчий сезон у місті вже розпочато і з початку року на оздоровлення в Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) направлено 7 дітей пільгової категорії (4 обдарованих дитини, 2 дитини з малозабезпеченої сім’ї та 1 дитину з багатодітної сім’ї). За кошти обласної субвенції та на умовах співфінансування з місцевого бюджету планується оздоровити 60 дітей пільгової категорії.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!